در هر فروشگاهی به منظور خرید آنلاین احتیاج به یک درگاه امن پرداخت می باشد. به این منظور فروشگاه اینترنتی جوجمون از پنل پرداخت زرین پال استفاده می نماید.

شما با افزودن محصولات مورد نظر خود به سبد خرید با انتخاب گزینه تسویه حساب (در قسمت بالای صفحه سمت چپ) می توانید اقدام به پرداخت نمایید.

با درگاه امن زرین پال، شما عزیزان به راحتی می توانید با کلیه کارت های عضو شتاب و وارد کردن شماره کارت، رمز دوم اینترنتی، شماره CVV2 روی کارت، و تاریخ انقضا کارت در صفحه پرداخت اقدام به پرداخت نموده و پس از تسویه، محصول و یا محصولات خریداری شده برای شما ارسال گردد.

برای ذریافت اطلاعات بیشتر به سایت زرین پال مراجعه نمایید.

فروشگاه اینترنتی جوجمون دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد که در صفحه اول و پایین ترین قسمت صفحه درج شده است.

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت  است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.
نماد الکترونیک به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وب‌سایت و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت دو سال صادر می‌گردد.
خرید به روش کارت به کارت:
در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید و یا عملیات پرداخت را انجام دهید، می‌توانید پس از هماهنگی با واحد پشتیبانی و گرفتن تاییدیه موجود بودن محصول، از طریق کارت به کارت وجه خود را به شماره کارت زیر واریز نمایید تا محصول برای شما ارسال گردد.