روش ارسال کالا در سایت جوجمون:

تمامی محصولات موجود در سایت قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارند. برای این فروشگاه جوجمون از 4 روش بهره می برد:

1. پرداخت درب منزل: 

در این روش شما فقط محصول را خریداری و روش ارسال را انتخاب و سفارش خود را ثبت می کنید ولی هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگام دریافت محصول درب منزل کل هزینه محصول و ارسال را به مامور پست تحویل می دهید.

2. پست سفارشی:

تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. در عین حال تعرفه آن نیز مقرون به صرفه تر ولی سفارش دیرتر از پست پیشتاز به دست مشتری می رسد .

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پست سفارشی بستگی به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده دارد که به ترتیب به شرح زیر است:

  • استانهای همجوار – زمان تحویل دو الی سه روز کاری
  • استانهای غیرهمجوار – زمان تحویل سه الی چهار روز کاری
  • استانهای دور – زمان تحویل چهار الی شش روز کاری

 

 3. پست پیشتاز :

تعرفه ارسال سفارشات با پست پیشتاز بالاتر از پست سفارشی می باشد. در عین حال سفارش سریعتر به دست مشتری خواهد رسید.

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پست پیشتاز بسته به استان بین 2 الی 3 روز کاری می باشد.

4. ارسال از طریق باربری: 

این روش مخصوص عروسک های خیلی بزرگ است که از طریق پست نمی توان ارسال کرد. بنابراین بسته تحویل باربری می شود و به شهر مقصد ارسال می گردد.

در این 4 روش بسته به سایز و وزن مرسولات تعرفه ارسال متفاوت می باشد و هرچه وزن مرسوله بیشتر شود متعاقبا هزینه ارسال افزایش می یابد. در ضمن هنگام تحویل کالا به خریداران محترم، هزینه ی آن به فاکتور قیمت محصول اضافه می شود.( هزینه دقیق ارسال که شامل هزینه پست و بسته بندی و آماده سازی مرسولات می باشد ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود )

 

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست با کلیک روی عکس زیر پیگیری کنید:

عروسک اسباب بازی