شرایط و چگونگی مرجوع کردن کالا:

 

با توجه به اینکه تمام تلاش سایت جوجمون ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد لذا باز هم امکان دارد شرایطی ایجاد شود که نیاز به مرجوع کردن کالا باشد. درکل جهت رفاه حال مشتریان عزیز بهترین کار این می باشد که قبل از سفارش کالا دقت کامل به عمل آید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید با کارشناسان پشتیبانی تماس و از آن ها کمک بگیرید.

چه محصولاتی را می توان مرجوع نمود:

1- محصولاتی که با سفارش شما مطابقت نداشته باشند :

 

اگر شما محصولی را سفارش داده باشید و محصولی مغایر با مشخصات شرح داده شده در تصویرو توضیحات محصول برای شما ارسال شده باشد، شما باید فورا ما را مطلع نمایید و فروشگاه جوجمون موظف است محصول قبلی را دریافت و محصول جدید را بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسالی، برای شما ارسال نماید. البته دقت نمایید محصول باید با آنچه که در سفارش ثبت شده مغایر باشد و اگر شما به اشتباه محصول دیگری را ثبت کرده اید مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.

لازم به ذکر است در صورت گذشت بیش از 24 ساعت و عدم اطلاع و یا هرگونه خرابی که بر اثر استفاده اشتباه و عدم مراقبت خریدار رخ داده شود ، فروشگاه هیچ مسئولیتی در مقابل محصول به عهده نخواهد داشت.

 

2- در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود :

 

توجه داشته باشید که اگر از خرید خود منصرف شده یا محصولی را به اشتباه ثبت نمودید؛ تا قبل از ارسال محصول ، با  پشتیبانی تماس گرفته و اطلاع داده شود تا محصول شما ارسال نشود.

نکاتی که هنگام مرجوع کالا باید به آن توجه کنیم:

  • استرداد محصول باید شامل یکی از موارد بالا باشد
  • قبل از استرداد محصول حتما با پشتیبانی فروش تماس گرفته و موضوع را به اطلاع ایشان برسانید.
  • درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد و هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته باشد. باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و… امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
  • با توجه به اینکه محصولات با حداقل سود به فروش می رسد لذا در صورت انصراف از خرید حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است.
  • هزینه کالای مسترد شده یا ارسال کالای جدید پس از دریافت کالای قبلی و درصورت دریافت مابه التفاوت می باشد.
  • در صورت داشتن شرایط لازم، استرداد وجه تنها به کارت یا شماره حسابی امکان پذیر است (خریدار) که توسط آن پول به حساب سایت واریز شده باشد.
  • کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود و برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، تغییر شکل فیزیکی کالا، له کردن و از این قبیل امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.